ההיסטוריה שלנו

Good fortune is what happens when opportunity meets with planning ( Thomas Alva Edison 1847-1931 )

We love what we do!

קצת עלינו

אנו מאמינים שלכל עסק, ארגון או מיזם, יש ייחוד שמאפיין אותו. הבידול הזה חיוני באינטרנט. אין מתודולוגיה זהה לכל לקוח ולתפיסתנו, כל מותג צריך להבנות אחרת.
אנו רואים בלקוחותינו שותפים, אשר מאפשרים לנו להכיר לעומק את הצרכים שלהם, את הלקוחות, המתחרים, האתגרים והיעדים, שנשיג ביחד.

התחלנו בשנת 2004, מאז עבדנו על מאות פרוייקטים, מסטארט-אפים ועד חברות ציבוריות.
אנו מבינים איך עסקים משיגים יתרון באתרי אינטרנט, אנו מכירים בערך של חווית מותג מוצלחת. עם תכנון אינטליגנטי שמשיג חווית משתמש משפיעה, עם יכולת חדשנות טכנולוגית, עם שותפות אמיתית ודיבור בגובה העיניים. זה עובד ויש לנו הוכחות.
נכון להיום, אנחנו 20 אנשים יצירתיים ומלאי תשוקה למה שאנו עושים. בטייקו יש מעצבים המתמחים בחווית משתמש ותוכניתנים מנוסים בווב ומובייל. אנו מספקים פתרון כולל מבית, תוך הקפדה על פרטים, לוחות זמנים ותקציב.

להתרגש מהדברים הקטנים

.בסופו של יום, המטרה שלנו מאוד פשוטה: נעזור לך להשיג הצלחה בנראות האונליין
.כדי להקדים את היתרון שלך על המתחרים. כדי לגרום לך להוביל ולנצח
.בכל תהליך בניית האתר ולאחריו, נתמקד בלקוחות שלך, המשתמשים
.נחזק את המחויבות והקשר בין לקוחותיך אליך
.נוביל אותך כדי שתהיה מעודכן תמיד
.נתרגש כמוך מכל יעד שנשיג

Process.

הקריאטיב שלנו עוצב בהשראת מייסד החברה

01

מחקר

אפיון מתחיל במחקר שוק. אנו לומדים את הפרסונות שמולם עובדים ושואלים את אותה השאלה בכל יום: "מה רוצים המשתמשים?" תהליך המחקר מתורגם למסכים סכימתיים(wireframe), הנוצרים לכל עמוד במערכת. זו תמונה פונקציונלית, תפעולית ועדיין לא גראפית. כל מסך סכימתי במערכת, נוגע בכל רכיבי הממשק וכולל התנהגויות שונות בניווט. הנסיון הרב שלנו בתחום בניית אתרים ואפליקציות, נותן לנו את היתרון לבחון לאורך זמן, את ההישגים אל מול המטרות שאיתן התחלנו. צברנו ידע עמוק בהבנת תהליכים ויצירת היררכיה נכונה בין מדורים ורכיבים באתרי תדמית ומסחר.

02

עיצוב

שלב הכי סקסי בכל התהליך, הוא העיצוב. בסופו של דבר, מעל התכנון והטכנולוגיה, הלקוחות שלנו והלקוחות שלהם, רוצים אתר שייראה פצצה(ווואאאוווו). בצדק. עיצוב אתר גורם לך להרגיש, מעורר תחושות, גורם לך לפעול. מעצב אתרים טוב, מבין את ההשפעה הזו ומפעיל יכולת יצירתית כדי להגשים את חווית המשתמש. יותר מזה, מעצב תותח, חייב שתהיה לו הבנה עמוקה בחווית משתמש ובטכנולוגיה. יש שוני בין אמנות לעיצוב. לרוב, אמנות מציגה מסר אישי חוויתי לאמן, עיצוב מנסה לעורר אצל המשתמשים חוויה זהה רצויה. מעצב דיגיטל טוב, חייב להבין את הפסיכולוגיה, שעומדת מאחרי המוצר.

03

פיתוח

תכנות קוד האתרים, מתבצע אצלינו בטייקו מיום הקמת החברה. יזמי החברה ובעליה הם אנשי קוד. צברנו נסיון בפיתוח מאות אתרים במגוון תחומים. לצד אתרי תוכן תדמיתיים, ביצענו פרוייקטים למערכות מורכבות, בטראפיק גבוה מול מסדי נתונים גדולים, בתכנות מול מערכות ERP, ממשקים בתצורות שונות ובין מכשירים שונים. הפתרונות שסיפקנו קריטיים לתפקודם של עשרות חברות בתחום המסחר והשירותים. כדי להתרשם מיכולות הפיתוח בטייקו, בפרוייקטים עתירי תוכנה תוכלו לקרוא בעמוד סיפורי הצלחה כאן באתר.

What People Saying About Us

מה אומרים עלינו

“ לאחר אפיון קצר בפגישה נעימה על בית קפה יצאנו לדרך,ולאחר שבועיים עבודה קיבלנו פרוייקט מושלם כולל עיצוב לוגו ואתר אינטרנט הם אלופים”

Appick - Apps Store מנהלת

שמחתי מאוד על הבחירה, ביצעו עבודה מקצועית ומהירה עם הקשבה לכל הצרכים שלנו. שאפו חברים מומלץ בחוץ! מקצוענים

Betunes מנהל

Meet our supper hero

הצוות שלנו

הצוות שלנו יכול לספק את הכל, מהרעיון ועד המוצר המוגמר

דניאל

PHP מפתח

אנה

מנהלת

אנסטסיה

עיצוב גרפי

בין לקוחותינו

עם רעננות, יצירתיות ומחשבה, מימשנו מאות רעיונות לכדי פרוייקטים מצליחים. השתדלנו, למצוא ולהדגיש את היתרון השיווקי והעסקי הקיים בכל אתר