צור קשר

בעל עסק מגיע לך הטוב ביותר (צור קשר מלא)

צור קשר

Contact Form Demo (#3)

בניית אתרים למובייל

אתרים למובייל – תוכן עניינים

מבוא

הסמארטפון (הטלפון הנייד) הפך בשנים האחרונות לכלי עבודה ולחלק בלתי נפרד מחייהם של רבים. אם בעבר הלא כל כך רחוק שימש המכשיר הנייד שימש בעיקר לביצוע שיחות וכתיבת הודעות (sms), הרי שהיום שני הפרמטרים הללו נדחקו הצידה באופן יחסי, והמכשיר הנייד משמש עבור רבים ככלי לשליחת מיילים, גלישה באתרים שונים, משחק ועבודה באמצעות תוכנות שונות וביצוע שיחות וידאו כחלק מדרישות מקום העבודה או כחלק מהחיים הפרטיים. 

המיקום הכל כך מרכזי שהמכשיר הנייד תופס בחיינו, גרם לבעלי עסקים רבים להבין כי יש חשיבות רבה ליצירת אתר עסקי שיתאים לטלפון הנייד מבחינת הנראות ונוחות הגלישה, שכן גולשים רבים שיכולים להוות לקוחות פוטנציאליים עלולים לברוח מאתר שאינו נוח לשימוש במכשיר הנייד.

ישנן עוד מספר סיבות חשובות לכך שחשוב לבנות היום אתרים שיתאימו לטלפון הנייד, עליהן נעמוד במאמר זה.

בניית אתרים למובייל – למה זה חשוב?

היום עסקים רבים בוחרים לבנות אתר שיתאים לטלפון הנייד בשל מספר סיבות חשובות. ראשית, חשוב מאוד להתאים את נוחות חווית המשתמש למובייל. בניית אתרים למובייל מתחשבת במספר פרמטרים מרכזיים כגון גודל המסך הקטן וכיוצא בכך גודל הכפתורים והתפריטים שצריכים להתאים למסך הקטן, השימוש במגע מסך בטלפון הנייד מול שימוש בכפתורי המקלדת במחשב. כל הפרמטרים הללו ועוד נוספים צריכים להילקח בחשבון בבנייה ובהתאמה של אתרים למובייל.

סיבה נוספת וחשובה לא פחות לעשות בניית אתרים למובייל היא התברגות למקום גבוה במנוע החיפוש של גוגל. אחד הפרמטרים של גוגל לדירוג אתרים, הוא האם האתר ידידותי לטלפון סלולרי. במידה והאתר שלכם הוא אכן כזה, תקבלו מגוגל ציון גבוה יחסית ותתברגו למקומות הגבוהים יותר, ובמידה ולא, גוגל כנראה שתדחקו לתחתית הרשימה או בכלל תיעלמו ממנה לחלוטין.

רוצים שהאתר העסקי שלכם יראה טוב בכל מצב ובכל פלטפורמת גלישה? בטוח שכן. זו סיבה נוספת וראויה לבניית אתר מותאם למובייל. השימוש הרב בטלפונים הניידים, הן לצרכי גלישה וחיפוש שירותים מסוימים והן לצרכי רכישה של מוצרים, מחייבת אתכם להתאים את האתר שלכם גם למובייל ובכך להרוויח גולשים רבים נוספים.

גם ההתקדמות הטכנולוגית, ההולכת וגדלה מיום ליום, מעודדת בעלי עסקים רבים שלא להישאר מדשדשים מאחור, ולא להיות שונים מעסקים אחרים בתחומם בתחום הטכנולוגי. התאמת האתר העסקי שלכם למובייל תבטיח שלא תפתחו פער טכנולוגי לרעתכם ובכך אתם עלולים להפסיד לקוחות פוטנציאלים רבים. היכולת לגלוש באתר שלכם בנוחות ובקלות גם במובייל תשאיר אתכם ואת העסק שלכם מוביל ומתאים עצמו למגוון לקוחות רב.

בהמשך לכך, התאמת האתר העסקי שלכם למובייל תגרום לו לאחוזי חשיפה רבים הרבה יותר מאשר אם רק היה מותאם לגלישה במחשב. גולשים רבים מעדיפים כאמור את הגלישה מהטלפון הנייד, וכיוצא בזה גם לבצע פעולות רבות כגון השארת פרטים ליצירת קשר ורכישות מקוונות דרך הנייד. היכולת שלהם לבצע זאת באתר שלכם בנוחות ובקלות תאפשר לכם לחשוף את האתר העסקי שלכם ללקוחות פוטנציאלים רבים.

האם ניתן להתאים אתרים קיימים למובייל?

אתרים למובייל

בניית אתרים למובייל היום מבוצעת כך שהאתר יותאם באופן מושלם לפלטפורמות הגלישה השונות, מחשב, טאבלט ומובייל (טלפון נייד). בעלי עסקים רבים מבינים את החשיבות הרבה בהתאמת האתר העסקי שלהם למובייל,

ועוד בשלב תכנון ובניית האתר הוא מותאם גם למובייל.

אתר שנבנה בעבר והותאם לגלישה דרך מחשב יכול להיות מותאם אף הוא למכשיר הטלפון הנייד, וזאת באמצעות כפתור המוצג בדרך כלל בכניסה לאתר, ומאפשר לגולשים לפנות לאתר המותאם למובייל, עבור חווית גלישה נוחה ונעימה יותר. זהו פתרון פשוט יחסית, שמרבית הגולשים יכולים להשתמש בו בקלות וליהנות מגלישה מותאמת לטלפון הנייד. 

לסיכום

ניתן להסכים על כך כי הגלישה במובייל הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו בשנים האחרונות, וכי רבים מנהלים את הרכישות שלהם והזמנת שירותים מקוונים שונים דרך המובייל. לכן, כבעלי עסקים, חשוב שהאתר העסקי שלכם יותאם באופן מושלם לגלישה גם דרך המובייל, מה שבהחלט יכול לגרום לגולשים רבים לבחור את העסק שלכם כנותן שירות על פני עסקים אחרים מתחרים. 

לבניית האתר העסקי שלכם והתאמתו לגלישה במובייל, אנו ממליצים לפנות לחברה מקצועית ורבת ניסיון בתחום בניית האתרים. נשמח להעניק לכם ייעוץ מותאם וממוקד לבניית האתר העסקי שלכם.  

בניית אתרים למובייל – שאלות נפוצות

התאמת אתר למובייל?

בניית אתרים לעסקים שכוללת את התאמת אתר למובייל כשמה כן היא – תהליך שכל המטרה שלו היא להתאים את האתר למסכים של סמארטפונים, מבחינת עיצוב, נוחות קריאה וחוויית שימוש נעימה.

מה זה רספונסיבי?

רספונסיבי הוא מותאם. בעולם בניית האתרים, לרוב מדובר בהתאמה של האתר לכל סוגי המסכים, מסמארטפונים לטאבלטים ואפילו לטלוויזיות. 

חשיבות התאמת האתר לכל המכשירים?

כיום, רוב האנשים גולשים באתרים דרך הסמארטפון כלומר, נוכחות האתר במסכים הקטנים כגדולים היא קריטית!

אם אתם לא בכל מסך ומסך, האתר שלכם לא באמת קיים, ולקוחות פוטנציאליים רבים עשויים להזמין ממתחרים רק בגלל אי-יכולת להשתמש באתר החברה בנוחות.

מה המחיר של בניית אתר רספונסיבי?

המחיר של בניית אתר רספונסיבי לרוב כלול במחיר בניית האתר, וכולל תוספת של 3,000 ועד ל- 6,000 ש"ח להתאמת האתר לכל המסכים.

השוני בעלות לרוב נובע מכמות העמודים שיש להתאים, שכן התאמה של כל עמוד לכל מסך מצריכה שינוי עיצובי מאסיבי. 

תוך כמה זמן האתר יהיה מוכן?

משך הבנייה של אתר משתנה בהתאם לגודלו וכמות ההשקעה שיש לבצע בתכנות ובעיצוב שלו.

משך ההקמה הממוצע של כל אתר נע בין 90 ל- 180 יום. 

למה לבנות אתר עם חברת סטודיו ואן?

חברת סטודיו ואן מתגאה ב- 25 שנים של בנייה ועיצוב אתרים רספונסיביים, נעימים לעין ומותאמי חוויית משתמש.

אנו מתחייבים להעניק לכל אתר ואתר תחת אמתחתנו אישיות יוצאת דופן, פעילות מהירה ומערך אבטחה וקידום נרחב, המבטיח פרסום של האתר בעמודים הראשונים של גוגל.

ממליצים להתרשם מתיק העבודות שלנו. 

שתף ברשתות החברתיות

One comment

כתוב תגובה

דילוג לתוכן