צור קשר

בעל עסק מגיע לך הטוב ביותר (צור קשר מלא)

צור קשר

Contact Form Demo (#3)

01.

שיחת היכרות

עם תהליך בניית אתר הכול מתחיל בשיחה אחת שבה אנו מסבירים לך על כל הטוב שאנחנו יכולים לעשות בעולמות הבנייה, עיצוב וקידום אתרים. אנו עוברים איתך שלב אחר שלב, מאפיון ראשוני ועד למסירה של אתר אינטרנט שתפור עבור המותג.

02.

אפיון הלקוח

אנו עובדים איתך ועם הצוות שלך כדי להגדיר את הנרטיב של החברה דרך נקודת המבט שלכם. לאחר הגדרה ואפיון מעמיק של פרסונת המותג, אנו מפתחים דרך פשוטה ועוצמתית לבטא אותה בשפה, במסרים ובעיצוב של כל פיסת מידע שיווקית המתייחסת אל החברה בדיגיטל ובפרינט.

03.

תכנון ומחקר

מחקר תחרותי ייתן לך את הביטחון לעצב מוצר שמהדהד בלקוחות. אנו עורכים ניתוח יסודי של המתחרים וקהלי היעד הרלוונטיים, ומשם מזקקים את המסרים המדויקים ביותר, שפוגשים את הלקוחות גם באמצע הדרך ומניעים אותם לפעולה.

04.

מיפוי מבנה לוגי UX

מיפוי מבנה לוגי משמש ליצירת זרימת משתמשים שוטפת וחזקה עבור אתרי אינטרנט ויישומי תוכנה. התהליך מתחיל בזיהוי החלקים העיקריים, קבוצות המידע או המשימות הכרוכות בשימוש באתר (או באפליקציה) שלך.

לאחר מכן, אנו נעזרים במפה ויזואלית כדי לקבוע כיצד מבקרים יכולים לעבור בכל דף ודף באתר שלך חלק כאשר הם גולשים באתר – וגם ליהנות מהחוויה.

05.

בחירת צבעים מנחים

בתחום עיצוב אתרים, חלק מההיבטים החיוניים שיש לזכור הם: הצגת אופי המותג והמוצר בצורה ברורה, מתן פרספקטיבה ייחודית על המוצר שלהם והרשמת הצופים במידע קל להבנה וגם אסתטי.

06.

עיצוב ממשק משתמש UI

עיצוב ממשק משתמש הוא תהליך מורכב, שבו המעצב יוצר את המסכים עבור כל הדפים והסוגים של האתר שלך. המטרה היא ליצור חווית משתמש ייחודית, יעילה ונוחה, המשלבת את סגנון המותג עם ניווט פשוט.

07.

מוקאפ

עיצוב ממשק משתמש הוא תהליך מורכב, שבו המעצב יוצר את המסכים עבור כל הדפים והסוגים של האתר שלך. המטרה היא ליצור חווית משתמש ייחודית, יעילה ונוחה, המשלבת את סגנון המותג עם ניווט פשוט.

08.

הקמת אתר רספונסיבי

בונים אתר ומטמיעים בו טכנולוגיה, תוספים ועיצוב לחוויית משתמש יוצאת דופן. מקפידים על הקמה של אתר מהיר וכיפי לשימוש, שמותאם לכל המסכים והרזולציות באופן מושלם.

09.

בדיקת QA מקיפה

כשהאתר מוכן ומהמם, אנחנו נוודא שהכול פועל במהירות ובאופן תקין, ונעבור על כל כפתור וטופס כדי להבטיח שהם עובדים טוב ומהר.בסיום פיתוח האתר נבדוק האם כל הפקודות פועלות באופן תקין, מעבר על כל הטפסים החכמים באתר על מנת להעלות לאוויר אתר תקין ב 100%.

10.

הדרכת הלקוח

מלמדים היטב ובצורה מקיפה איך לעבוד על כל פיפס קטן באתר כולל מערכת ניהול התכנים, הוספת תמונות ויצירה ועדכון של עמודים ומוצרים. תהליך המידה הוא פשוט ולא מצריך ידע טכני או טכנולוגי.

תהליך בניית אתר שאלות נפוצות

איך לבחור חברה לבניית אתרים?

בכדי לבחור חברה לבניית אתרים שנכונה לכם ומספקת תוצאה מדויקת, כדאי לעקוב אחר שלושה חוקי ברזל:

  1. תיק עבודות – הציצו בתיק העבודות של החברה. חברה שמכבדת את עצמה תציג רשימה ארוכה של אתרים מעוצבים ומאופיינים היטב, הכוללים קופי חד המייחד אותו מיתר האתרים בשוק. אהבתם את מה שאתם רואים? מצוין!
  2. זמינות ואמינות – בעולם בניית האתרים חברות רבות נוטות להתעכב ולספק אתרים מוכנים לאחר חודשים ואפילו שנים. בכדי להימנע מעיכובים מיותרים, ודאו כי החברה מציעה דד-ליין לאספקת האתר ומתחייבת אליו בכל מחיר. אם אינכם בטוחים, תמיד ניתן לבקש המלצות ולהיוועץ בלקוחות העבר ליתר ביטחון.
  3. מחירים – מחירי אתרים נעים כיום בין 5,000 ל- 20,000 ש"ח ויותר, לכן כדאי ואף מומלץ לעשות סקר שוק ולבחור את המחיר ההוגן ביותר.
כמה עולה לבנות אתר אינטרנט לעסק?

בניית אתר אינטרנט משתנה ונעה פחות או יותר בין 10,000 ל- 100,000 ש"ח. 

המחיר של חנויות אינטרנטיות הוא לרוב גבוה יותר משל אתרי תדמית, וקיימות תוספות ואפשרויות רבות שעשויות להשפיע על המחיר הסופי.

מהו התהליך של בניית אתר?

פיתוח אתר אינטרנט ראשיתו באפיון צורכי בעל האתר, והשפה האישית של קהל היעד שעתיד לגלוש בו.

עם סיום תהליך אפיון האתר, ניגשים למלאכת תכנות האתר עצמו. 

עם סיום תהליך הבנייה של תשתית האתר, הקופירייטר נכנס לפעולה ומתחיל לכתוב את כל התכנים של האתר: דף הבית ודפי השירות, אודות, מוצרים, מאמרים ועוד ועוד. תכנים אלו כוללים שפה אישית ופרסונה המייחדת את האתר והופכת אותו למותג בפני עצמו.

תכנים אלו מועברים לגרפיקאי, ובאמצעות השפה הייחודית הוא לומד כיצד לבנות לאתר צבעוניות ועיצוב אישי, הממחישים את האישיות המיוחדת שלו בעיני קהל היעד.

לאחר הזנת העיצוב והתכנים באתר, אתר האינטרנט שלכם מוכן לשימוש ומוצג ברשת האינטרנט הגדולה לעיני כל.

יש לי רעיון לאתר אבל אני לא יודע כיצד להתחיל לסדר אותו, מה עושים?

שתי אופציות:

1. בוא אלינו עם הרעיון שלך – ויחד נהפוך חלום למציאות.

2. בוא אלינו להדרכה – ונלמד אותך את כל מה שאנחנו יודעים ויותר, כך שתוכל לבנות את האתר שלך לגמרי בעצמך.

למה גם אנחנו צריכים אתר מקצועי?

אתר מקצועי ממחיש ללקוחות שמדובר בבית עסק מקצועי ואפילו מותג איכותי, שהם יכולים לסמוך עליו ולקנות ממנו. מותג מקצועי גם מבטיח ללקוחותיו שהוא מתמחה בתחומו ומוכיח זאת לאורך האתר, ובזכות זאת בדרך כלל גם מקבל הרבה יותר פניות ורכישות.

תוך כמה זמן האתר יהיה מוכן?

משך ההקמה של כל אתר ואתר משתנה בהתאם לגודלו וכמות התכנות והפעולות שיש לבצע בכדי ליהנות מאתר מדויק ומושלם, עבורכם ועבור קהל היעד כאחד.

משך הפיתוח והבנייה של אתר ממוצע נע בין שלושה חודשים ועד לחצי שנה.

איך בוחרים חברת בניית אתרים המתאימה לנו?

חברת סטודיו ואן מתמחה באפיון, תכנות ועיצוב של אתרים ודפי נחיתה יוצאי דופן, המעבירים לקהלי היעד מסרים זכירים שמעודדים אותם לשוב אל האתר, וליהנות מחוויית המשתמש האופטימלית והמידע האיכותי שיש לו להציע.

אנו מתחייבים לספק לכל לקוח ולקוח אתר המשדר את חזון החברה מחד, ומאידך פונה ללקוחות בשפה שבה הם מדברים, ועל ידי כך מתעלה על כל המתחרים.

ממליצים להציץ בתיק העבודות שלנו להתרשמות. 

עכשיו רק נשאר להתחיל לעבוד

אתם כבר יודעים מה צריך לעשות. אתם יודעים איך לעשות את זה. כל מה שנשאר הוא לצאת לדרך. השאירו פרטים למידע נוסף, ונחזור אליכם בהקדם.

Contact Form Demo (#3)
דילוג לתוכן