צור קשר

בעל עסק מגיע לך הטוב ביותר (צור קשר מלא)

צור קשר

Contact Form Demo (#3)

בניית אתר תדמית

בניית אתר תדמית – תוכן עניינים

מבוא

בניית אתר תדמית לעסק מבוססת על חווית משתמש נעימה של הלקוחות שלכם כאשר הם משתמשים בשירותי האתר. 

אתר עסקי, יפה ומושך ככל שיהיה, צריך לספק ללקוחות שלכם פרמטרים חשובים נוספים כדי להשאיר אותם באתר שלכם ולא לברוח למתחרים, ואף לגרום להם להשתמש בשירותיו.

מיתוג נכון של העסק, שירות לקוחות יעיל, תפעול קבוע ואפקטיבי של האתר ומעקב אחרי הביצועים של האתר כדי לשפר ולייעל אותו, הם המדדים החשובים לתהליך בניית אתר תדמית טוב ופעיל.

מהי חשיבות חווית המשתמש באתר העסק שלכם?

image mobile15

חווית משתמש נעימה וטובה תשאיר את הלקוחות באתר שלכם. אולם מהי בעצם חווית משתמש? זהו האופן שבו חווים הלקוחות את השימוש באתר שלכם,

בדומה לחוויה או רושם ראשוני שנותר עליהם אם היו מבקרים באופן פיזי במשרד, בסטודיו או בכל מקום שבו תוכלו למקם את העסק שלכם.

אם תותירו על הלקוחות רושם חיובי, של מקום מסודר, אסתטי, נעים וקל לשימוש, הם יישארו. לעומת זאת אם הם יחוו חוויה לא נעימה, של אתר מקרטע שאינו מסודר, לא אסתטי, כפתורים לא ברורים וחוסר הבנה של הצרכים שלהם, הם יעזבו.

לעיצוב האתר כמו גם לסוג וגודל הגופן יש חשיבות מכרעת. בחירת התוכן נכון לתפריטים השונים ולכפתורי הנעה לפעולה היא נקודה חשובה מאוד בחוויית המשתמש. חשוב להנגיש את האתר גם לאלו שזקוקים להגדלה של הכתב ושל הסימונים.

בנוסף, במידה ויש אפשרות לרכישה מקוונת באתר שלכם, חשוב שהיא תהיה ברורה ונוחה למשתמש תוך תהליך בניית אתר תדמית ושהתחושה של הלקוחות תהיה כזו שהם יכולים לסמוך עליכם ולהרגיש בנוח בהשארת אמצעי תשלום.

ככל שהלקוחות שלכם יישארו יותר זמן באתר שלכם, כך הקידום האורגני שלו מבחינת גוגל יהיה טוב יותר והוא יטפס למקומות הראשונים בחיפושים, ולכן חוויית משתמש חיובית היא חלק חשוב ומהותי בתהליך בניית אתר תדמית שלכם, וזה גם יכול להתבטא בשפה.

אתר תדמית באנגלית ובעברית, ואף אתר תדמית במגוון שפות, מעניק ללקוחות רבים נוספים את היכולת להכיר וליהנות מהשירותים והמוצרים שלכם. מסיבה זו כה חשוב לערוך תהליך אפיון אתרים מקיף, שלוקח גם אספקטים כאלו בחשבון.

מיתוג עסקי נכון

מיתוג עסקי הוא היכולת ליצור אצל הלקוחות שלכם רגש חיובי כשהם נכנסים לאתר שלכם ולהניע אותם לביצוע פעולות באתר. חברה מקצועית תדע למתג באופן מדויק וגם להביא אל בניית אתר תדמית מקצועי מכל כיוון, תוך שימוש בצבעי המותג כמובילים ושולטים באתר, הדגשת הלוגו או הסלוגן שלכם וכל מאפיין נוסף המבדל אתכם מאחרים בתחומכם.

מיתוג נכון שנעשה בעזרת חברה מקצועית יוביל לתוצאה של בניית אתרים ובטווח הארוך גם אל קידום אתרים במנוע החיפוש של גוגל, ועל כך כדאי להקפיד ולא להתפשר בבחירת חברה טובה שתדע לקדם את האתר שלכם.

מיתוג עסקים מושפע גם ואולי בעיקר מהתחושות של הלקוחות שלכם בזמן אמת. האם הם קיבלו שירות טוב ויעיל? האם הם הרגישו שהבינו את הצורך שלהם ונתנו להם מענה הולם? אם הרגש שעלה בהם הוא חיובי, הם בהחלט יזכרו זאת וככל הנראה ישתמשו בשירותיכם שוב בעתיד.

שירות לקוחות מצוין

בניית אתר תדמיתי

היום, כאשר היצע השירותים ללקוחות הוא רב כל כך, ישנה חשיבות רבה להציע ללקוחות אתר תדמית נוח לשימוש עם שירות לקוחות טוב.

חשוב להבין שלרכוש מוצר או שירות אפשר אצל עשרות או אפילו אצל מאות ספקים, אולם העסק שאליו יחזרו הלקוחות הוא זה שיספק להם את השירות הטוב ביותר ויהיה זמין עבורם כשהם זקוקים לו. לכן, הקפדה על שירות טוב ויעיל היא תנאי מפתח לעסק מצליח ואהוד על הלקוחות.

תפעול האתר וניתוח הנתונים

בניית אתר תדמית היא שלב חשוב בקידום העסק שלכם, ויחד עם זאת יש חשיבות גדולה לכך שהאתר יהיה מתוחזק ומופעל באופן שוטף, יבוצעו בו עדכונים ושינויים בהתאם לצורך, הוספה או הורדה של קטגוריות ושירותים, וכמובן יבחנו נתוני האתר: כמה כניסות ומתי, האם יש קושי מסוים בהפעלת שירותים מסוימים באתר, האם הלקוחות נתקלו בשגיאות באתר ועוד.

את התפעול השוטף תוכלו לבצע בעצמכם כבעלי עסק או להיעזר בחברה שבנתה עבורכם את האתר, או לחלופין לשכור את שירותיו של מנהל אתר עצמאי. כך או כך, חשוב שעבודה זו תבוצע כדי שהאתר שלכם ימשיך להיות פעיל באופן יעיל עבור הלקוחות שלכם.

לסיכום

בניית אתר תדמית מקצועי ומרשים כדאי שתיעשה על-ידי חברה המתמחה בתחום בניית אתר תדמית וקידומם. 

הידע המקצועי בתחום העיצוב והתוכן והיכולת למתג את העסק שלכם, הם מרכיבים חשובים מאוד בהצלחת המותג שלכם. חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום תדע כיצד לבדל ולייחד את העסק שלכם ביחס לעסקים דומים בתחום ובכך לתת לכם יתרון מובהק על אחרים.


אהבתם את המאמר? תרגישו חופשי לעשות לנו Follow!
Instagram
Tiktok
Facebook

שתף ברשתות החברתיות

כתוב תגובה

דילוג לתוכן