צור קשר

בעל עסק מגיע לך הטוב ביותר (צור קשר מלא)

צור קשר

Contact Form Demo (#3)

חווית משתמש

חווית משתמש – תוכן עניינים

חווית משתמש היא הגדרת הפרמטרים החשובים ליצירה של אתר שהוא לא רק יפה ועם "אפקט וואו", אלא גם נוח ללקוחות לגלישה, בצורה שירצו לחזור ולגלוש באתר בשנית.

איך מעצבים חוויית משתמש אופטימלית?

עיצוב חווית משתמש

חווית המשתמש מהווה חלק בלתי נפרד מכל תהליך בניית האתרים. בכל שלב ושלב, מהאפיון ועד לעיצוב האתר, אנחנו שוקלים כיצד הלקוח יוכל ליהנות מהחוויה המרשימה, הכיפית והמזמינה ביותר באתר שלכם.

בשלב אפיון האתר והתכנון, אנו מגדירים את קהל היעד שלכם ומאפיינים את ממשק משתמש. בשלבים היישומיים יותר, אנו מטמיעים את מה שלמדנו באתר שלכם בכדי למקסם את חוויית המשתמש.

חוויה זהה בכל המכשירים הנפוצים בשוק.

מהירות טעינת הדף היא חלק בלתי נפרד ממשק המשתמש.

עיצוב נגיש וברור המקל על הגולש להתמצא בסביבה.

אנימציות, וידאו ותמונות הוכחו כמועילים בהסברה והתמצאות.

נייצר תוכן אקסלוסיבי

image mobile1

התוכן של האתר שלכם הוא יקר ערך, משום שהוא מהווה את הקול שלכם בפני הלקוחות שלכם מה שאתם רוצים לומר להם, לשדר להם.

בדומה לתוכן בקידום אורגני, על התוכן של שלדת האתר שלכם להיות אופנתי, איכותי וכזה, שימשוך את קהל היעד שלכם באופן ספציפי. בכל יום, אינספור סגנונות של פרסונות גולשים באתרים שונים ובוחרים להישאר בהם, על בסיס העדפות גלישה מסוימות. 

נבסס חוויית משתמש אופטימלית​

לאחר שביצענו אפיון אתרים מקיף ואפיינו את קהל היעד שלכם באופן איכותי – פשוט להתאים עבורו תוכן שישדר לו את החום, התחושה והמהימנות שהוא מחפש. נבנה אתר נוח כמו כרית – בזכות הטכנולוגיות המגוונות של היום, ישנן 1001 דרכים שבהן נוכל לבנות ולעצב את האתר שלכם, את הקטגוריות שלו, את האופן שבו הוא מעביר תכנים לגולש או מציע להשאיר פרטים.

2

עיצוב וממשק משתמש יכולים לנגן יחד.

3

עיצוב טוב גורם לך לצלול פנימה.

חווית משתמש אופטימלית

חווית משתמש

מטרה שלנו היא לספק תהליך בניית אתרים על וורדפרס חלק שבסופו מקבלים את האתר הנוח והאינטואיטיבי ביותר עבור קהל היעד, כך שיחוש כי הוא “מתמצא בשטח” בקלות ונהנה מכל הטוב שלאתר שלכם יש להציע.

לצד הנוחות במבנה עצמו, מככב עיצוב אתרים שמסייע לשדר ללקוחות את האנרגיה הרצויה, להדריך אותם באתר ולפתות אותם להמשיך ולגלוש עמוק יותר פנימה.

נדאג ליצירת אתר רספונסיבי מכל כיוון – כיום כולנו נעזרים באינספור מכשירים חכמים, בכדי לגלוש באינטרנט: מחשבים, פלאפונים חכמים וטאבלטים, הם רק חלק מהם. בכדי שכל אחד יוכל ליהנות מאותה חוויה, באתר המהמם שלכם, בכל דפדפן אפשרי ומכל מכשיר קיים – מהותי שנדאג להתאים את האתר לרזולוציה הנכונה. הניסיון הרב שלנו בטכנולוגיות אפיון וסיקור חוויית המשתמש, מאפשר לנו להטמיע את הצרכים וההעדפות של קהל היעד שלכם באתר בשיטתיות. מיקסום חוויית המשתמש מהרגע הראשון –יאיץ תהליך של קידום אתרים ואת הפופולריות של האתר באופן משמעותי.

חווית משתמש – שאלות נפוצות

מהי חוויית משתמש?

חווית משתמש מתארת את אפיון התצורה באמצעותה הגולשים חווים כל אתר.

האם האתר נוח לשימוש? האם הצבעים נעימים או בוהקים מדי? מהי מהירות הטעינה של כל עמוד ומהי השפה המתאימה ביותר עבור הגולשים הרלוונטיים?

אלו הן רק חלק מהשאלות שיש להשיב עליהן, בכדי ללמוד כיצד לאפיין חוויית משתמש חכמה המעניקה לכל גולש הנאה ונוחות מקסימלית עם כל פעולה באתר. חוויית משתמש טובה מעודדת את קהלי היעד המתאימים לשוב לבקר את האתר, ולהתעניין בו על בסיס קבוע.

מדוע חוויית המשתמש חשובה?

חוויית משתמש טובה וחכמה, המותאמת לקהל היעד הנכון, מספקת חוויית גלישה נעימה ומזמינה, המעודדת אותו לשוב ולבקר באתר בעתיד, להיעזר בו במקרה של שאלה, ולרכוש ממנו מוצרים.

מה התוצאה של חווית משתמש לקויה?

חוויית משתמש לקויה דוחה את הגולשים אל מחוץ לאתר, ומעניקה לבעל העסק מוניטין שלילי ואי רצון לפנות אליו במקרה הצורך. חוויית משתמש לקויה לרוב מתבטאת במהירות טעינה איטית, עיצוב אתר לא אטרקטיבי, מיקום לא נכון של כפתורים או תפריט לא ברור ועוד.

מה זה אפיון חווית משתמש?

אפיון חוויית משתמש היא השיטה באמצעותה לומדים כיצד ניתן לייצר חוויית משתמש חכמה לכל אתר ואתר, המותאמת לקהל היעד הרלוונטי ומשדרת את חזון החברה. אתר המאופיין היטב הוא אתר מהיר ונוח לשימוש, עם תוכן אינפורמטיבי ונעים לקריאה ועיצוב ייחודי שתופס את העין.

ממשק משתמש UI?

ממשק משתמש UI מתאר את החלק הקדמי של האתר, אותו רואים הגולשים וממנו הם נהנים עם חוויית גלישה נוחה ונעימה לעין.

מה ההבדל בין UI ל- UX

בעוד ש- UI מתאר את החלק הקדמי של האתר, UX מתאר את תהליך האפיון והשלדה של האתר, האופן שבו יש לבנות אותו מבחינה חיצונית ומאחורי הקלעים.

שתף ברשתות החברתיות

2 תגובות

    • דרך טובה להתחיל, היא לכתוב תוכן איכותי לגולשים בנישה שלך. ככל שהתוכן שלך יהיה יותר מדוייק לגולשים שלך ולתחומי העניין שלהם ככה תדורג גבוה יותר במנועי החיפוש. והחשיפה שלך תגדל בצורה אורגנית וטבעית.
      נתונים על פעילות האתר אפשר לקבל בגוגל אנליטיקס וגוגל סארצ' קונסול, ישנם עוד כלים לשיפורי Seo אבל להתחלה הכלים האלה מצויינים.

כתוב תגובה

דילוג לתוכן